Kategorie

Reklama

Promocje

LeaseLink

 

Platforma rozstawna Faraone PLS3

Kod produktu: PLS3
4 580,00 PLN /szt
NETTO 3 723,58 PLN

Termin wysyłki: 1 dzień

Opis

Dane produktu
Maksymalny udźwig 150kg
Wysokość robocza 260-310cm
Wymiary podestu 52 x 62cm
Waga 19kg

Drabina magazynowa jednostronna Faraone PLS3

Drabina magazynowa Faraone PLS3 to niewątpliwie produkt stworzony z myślą o bardzo wymagających klientach, dla których liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, ale i wygoda użytkowania. Ta dopracowana w każdym szczególe drabina sprawdzi się zarówno na magazynach, halach produkcyjnych, jak i wszędzie tam gdzie potrzebne jest narzędzie w 100% niezawodne. 

 

Faraone PLS3 – parametry techniczne dla wymagających

Drabina Faraone PLS3 sprawdzi się m.in. na wszelkiego rodzaju większych magazynach – jej zasięg roboczy sytuuje się bowiem na granicy 3,10 m. Duża platforma robocza o wymiarach 52x62 cm zapewnia natomiast komfort i swobodę ruchów podczas pracy. Dodatkowym atutem drabiny jednostronnej Faraone PLS3 są głębokie na 10 cm stopnie zapewniające wysokie bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia z dużym ciężarem.

Drabina magazynowa jednostronna Faraone PLS3 jest jednocześnie drabiną teleskopową. W praktyce oznacza to, iż użytkownik ma możliwość regulowania wysokości podestu w zależności od potrzeb chwili – od 1,30 do 2,38 m.

 

Drabina magazynowa PLS3 – maksimum komfortu

Drabina magazynowa Faraone PLS3 jest drabiną zaprojektowaną również z myślą o komforcie użytkowania. Łatwo ją złożyć i rozłożyć a wymiary transportowe umożliwiają przewożenie jej nawet w większym samochodzie osobowym – długość drabiny po złożeniu to zaledwie 1,95 m.

Faraone PLS3 to również wielofunkcyjne narzędzie umożliwiające np. prace instalatorskie na nierównym podłożu czy schodach. Cała konstrukcja została wyposażona w dwie rolki jezdne umożliwiające łatwe przemieszczanie drabiny, nawet wtedy gdy znajduje się ona w pozycji rozłożonej. A ponieważ producent pomyślał o wszystkim dodatkowo zaopatrzył drabinę w wygodną torbę na narzędzia, którą można przypiąć do poręczy.