Kategorie

Reklama

LeaseLink

 

Platforma rozstawna Faraone PLS5

Kod produktu: PLS5
5 050,00 PLN /szt
NETTO 4 105,69 PLN

Termin wysyłki: 1

Opis

Dane produktu
Maksymalny udźwig 150kg
Wysokość robocza 310 - 418cm
Wymiary podestu 52 x 62cm
Waga 24kg

Drabina magazynowa jednostronna Faraone PLS3

Drabina magazynowa Faraone PLS3 to niewątpliwie produkt stworzony z myślą o bardzo wymagających klientach, dla których liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, ale i wygoda użytkowania. Ta dopracowana w każdym szczególe drabina sprawdzi się zarówno na magazynach, halach produkcyjnych, jak i wszędzie tam gdzie potrzebne jest narzędzie w 100% niezawodne. 

 

Faraone PLS3 – parametry techniczne dla wymagających

Drabina Faraone PLS3 sprawdzi się m.in. na wszelkiego rodzaju większych magazynach – jej zasięg roboczy sytuuje się bowiem na granicy 3,10 m. Duża platforma robocza o wymiarach 52x62 cm zapewnia natomiast komfort i swobodę ruchów podczas pracy. Dodatkowym atutem drabiny jednostronnej Faraone PLS3 są głębokie na 10 cm stopnie zapewniające wysokie bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia z dużym ciężarem.

Drabina magazynowa jednostronna Faraone PLS3 jest jednocześnie drabiną teleskopową. W praktyce oznacza to, iż użytkownik ma możliwość regulowania wysokości podestu w zależności od potrzeb chwili – od 1,30 do 2,38 m.

 

Drabina magazynowa PLS3 – maksimum komfortu

Drabina magazynowa Faraone PLS3 jest drabiną zaprojektowaną również z myślą o komforcie użytkowania. Łatwo ją złożyć i rozłożyć a wymiary transportowe umożliwiają przewożenie jej nawet w większym samochodzie osobowym – długość drabiny po złożeniu to zaledwie 1,95 m.

Faraone PLS3 to również wielofunkcyjne narzędzie umożliwiające np. prace instalatorskie na nierównym podłożu czy schodach. Cała konstrukcja została wyposażona w dwie rolki jezdne umożliwiające łatwe przemieszczanie drabiny, nawet wtedy gdy znajduje się ona w pozycji rozłożonej. A ponieważ producent pomyślał o wszystkim dodatkowo zaopatrzył drabinę w wygodną torbę na narzędzia, którą można przypiąć do poręczy.

 

Faraone PLS3 – bezpieczeństwo to podstawa

Drabina magazynowa jednostronna Faraone PLS3 to przede wszystkim drabina bardzo bezpieczna. Nie bez powodu producent oddaje w ręce jej użytkowników aż 5-letnią gwarancję - każda sztuka zostaje poddana skrupulatnemu procesowi weryfikacji jakościowej. 

Faraone PLS3 spełnia wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa – posiada między innymi certyfikat EN-131. Do klienta natomiast zostaje dostarczona wraz z kompletną dokumentacją techniczną oraz deklaracją bezpieczeństwa.