Kategorie

Reklama

LeaseLink

 

Kupuj na raty

Promocja

Kosiarka spalinowa RM443 T z 1-biegowym napędem

Kod produktu: 63380113416
2 075,00 PLN /szt 2 264,97 PLN
NETTO 1 686,99 PLN

Termin wysyłki: Dostępna od ręki. Wysyłka 24h

Opis

Stihl RM 443 T to kompaktowa kosiarka spalinowa o doskonałej wydajności koszenia, wyposażona w silnik EVC 200 OHV z funkcją automatycznej regulacji obrotów i duży kosz na trawę o pojemności 55 litrów. Kosiarka Stihl RM 443 T jest bardzo zwrotna i lekka, dlatego doskonale nadaje się do trawników o powierzchni do 1200 m². Dodatkowo kosiarka posiada 1-biegowy napęd kół, który znacząco poprawi komfort koszenia, szczególnie na trawnikach o średnich i dużych powierzchniach. Kosiarka została wyposażona w wiele praktycznych detali, które czynią koszenie dużo przyjemniejszym. Kosz kosiarki jest całkowicie otwierany, przez co jego opróżnianie jest bardzo łatwe. Centralna regulacja wysokości koszenia w zakresie 25-75 mm umożliwia szybką zmianę przy pomocy jednej dźwigni ukrytej w uchwycie transportowym. Podwójnie łożyskowane koła sprawiają, że kosiarka bardzo dobrze się prowadzi, a zespół napędowy nie stawia żadnych oporów. Kosiarka RM 443 T składa się szybko do kompaktowych rozmiarów. Po złożeniu można ją postawić pionowo, co umożliwi komfortowe czyszczenie i serwis zespołu roboczego. Po zdjęciu kosza i zamontowaniu zestawu mulczującego (wyposażenie dodatkowe) kosiarka będzie rozdrabniać trawę na drobne kawałki, które będą odżywiać nasz trawnik.

 

Cechy szczególne kosiarki spalinowej Stihl RM 443 T:

 

Napęd na koła
Napęd na koła kosiarek STIHL zapewnia lżejszą pracę podczas koszenia. Szczególnie na większych terenach zielonych i pochyłościach oszczędza to siły osoby obsługującej urządzenie.

Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.

Błyskawiczny napinacz Quick-Fix
Pomaga w szybkim i prostym składaniu uchwytów.

Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika i dobre właściwości koszenia i zbierania.

Obudowa z polimeru (jednoelementowa)
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.

Podwójnie łożyskowane koła
Koła jezdne wyposażone w podwójne łożyska kulkowe zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie. Koła napędowe zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

Silnik ReadyStart
Zdecydowana zaleta: Łatwe, niemęczące i bezpieczne uruchamianie. System automatycznego ssania ułatwia uruchomienie kosiarki zarówno przy zimnym jak i rozgrzanym silniku.

Zintegrowany wskaźnik napełnienia kosza
Wszystkie kosiarki trawnikowe STIHL z wyrzutem tylnym wskaźnik napełnienia zintegrowany mają z koszem na trawę. Wskaźnik sygnalizuje odpowiedni moment do opróżnienia kosza.

Centralna regulacja wysokości koszenia.
Poprzez centralną 6-stopniową regulację wysokości koszenia w prosty i szybki sposób można dopasować wysokość koszenia do stanu trawnika.

Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia.

Miękki uchwyt
Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia.

Uchwyt z regulacją wysokości
Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki.

 

Typ silnika EVC 200
Pojemność skokowa 139

Moc znamionowa przy rob. 

prędkość obr.

2,1 kW / 2,8 KM

2800 obr./min

Powierzchnia trawnika (m2) do 1200
Szerokość koszenia (cm) 41
Wysokość koszenia (mm) 25-75
Regulacja wysokości koszenia 6-stopniowa (centralna)
Kosz na trawę (l) 55
Mulczowanie wyposażenie dodatkowe
Prędkość (km/h) 3,5
Rozruch rozrusznik linkowy
Hamulec hamulec silnika
Pojemność miski olejowej (l) 0,5
Materiał obudowy polimer
Średnica kół przednich/tylnych (mm) 180/200
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LwA (dB [A]) 94

Poziom ciśnienia akustycznego LpA (dB [A])

Niepewność pomiarowa KpA (dB [A])

81

2

Poziom drgań ahw (m/s2)

Niepewność pomiarowa K (m/s2)

4,10

2,05

Masa urządzenia (kg) 25
Wymiary dł./szer./wys. (cm) 144 x 49 x 109