Kategorie

Reklama

LeaseLink

 

Kupuj na raty

Promocja

Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 T z 1-biegowym napędem + Olej do silnika SAE 30 0.6L

Kod produktu: 63400113409
2 699,00 PLN /szt 3 088,97 PLN
NETTO 2 194,31 PLN

Termin wysyłki: Dostępna od ręki. Wysyłka 24h

Opis

Kosiarka spalinowa Stihl RM 545 T, to komfortowy model sprawdzonej kosiarki z mocnym silnik Briggs & Stratton z systemem ReadyStart zapewniającym łatwość uruchamiania po maksymalnie dwóch pociągnięciach linki rozrusznika. Moc silnika to aż 3,3 KM, a szerokość koszenia 43 cm, co umożliwia komfortowe koszenie trawników do 1200 m2. Ponadto kosiarka została wyposażona w wiele innych rozwiązań ułatwiających koszenie. Lekka obudowa z bardzo wytrzymałego polimeru zapewnia zwrotność kosiarki i łatwość jej prowadzenia. Kosiarka RM 545 T posiada jednobiegowy napęd umożliwiający jazdę kosiarki z prędkością 3,6 km/h, co ułatwia odciąża użytkownika, szczególnie podczas długich prostych odcinków trawnika. 3-stopniowa regulacja wysokości uchwytu z poprzeczką umożliwia dostosowanie kosiarki do osoby, która ją obsługuje, jest to szczególnie przydatne dla osób niższych oraz wyższych. Kosiarka Stihl RM 545 T posiada 7-stopniową, centralną regulację wysokości koszenia w zakresie 25-80 mm. Duży kosz na trawę o pojemności 60 l, został wyposażony we wskaźnik napełnienia, który informuje o konieczności opróżenienia kosza. Kosiarka ma możliwość wyposażenia w zestaw do mulczowania przyspieszający koszenie i eliminujący konieczność opróżniania kosza.

 

Cechy szczególne kosiarki spalinowej Stihl RM 545 T:

 

Uchwyt z regulacją wysokości
Odpowiednia regulacja - łatwe koszenie: W zależności od wysokości użytkownika uchwyt sterujący można łatwo i szybko ustawić na jednym z trzech poziomów zachowując jednocześnie stabilność i zwrotność kosiarki.

Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i łatwo transportować, a także przechowywać w ekonomiczny sposób.

Obudowa z polimeru (jednoelementowa)
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.

Napęd na koła
Napęd na koła kosiarek STIHL zapewnia lżejszą pracę podczas koszenia. Szczególnie na większych terenach zielonych i pochyłościach oszczędza to siły osoby obsługującej urządzenie.

Uchwyt transportowy
Uchwyt transportowy został zintegrowany z przodu obudowy. Umożliwia łatwy załadunek urządzenia. Dodatkowo służy jako zderzak i chroni obudowę w przypadku uderzenia w przeszkodę.

Wymienne listwy ochronne
Wykonane z tworzywa sztucznego stanowią dodatkowe zabezpieczenie obudowy podczas koszenia wzdłuż murów i krawędzi. Zniszczone listwy bez problemu można zastąpić nowymi.

Centralna regulacja wysokości koszenia
Za pomocą uchwytu umieszczonego z lewej strony obudowy można dokładnie ustawić wysokość koszenia. Wybrany stopień można odczytać na wskaźniku.

Podwójnie łożyskowane koła
Koła jezdne wyposażone w podwójne łożyska kulkowe zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie. Koła napędowe zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.

Zintegrowany wskaźnik napełnienia kosza
Wszystkie kosiarki trawnikowe STIHL z wyrzutem tylnym posiadają wskaźnik napełnienia zintegrowany z koszem na trawę. Wskaźnik sygnalizuje odpowiedni moment do opróżnienia kosza.

Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika i dobre właściwości koszenia i zbierania.

 

Typ silnika B&S Serie 650 EXi OHV
Pojemność skokowa 163

Moc znamionowa przy rob. 

Prędkość obr.

2,4 kW / 3,3 KM

2800 obr./min

Powierzchnia trawnika (m2) do 1200
Szerokość koszenia (cm) 43
Wysokość koszenia (mm) 25-80
Regulacja wysokości koszenia 7-stopniowa (centralna)
Kosz na trawę (l) 60
Mulczowanie wyposażenie dodatkowe
Prędkość (km/h) 3,6
Rozruch rozrusznik linkowy
Hamulec hamulec silnika
Pojemność miski olejowej (l) 0,5
Materiał obudowy polimer
Średnica kół przednich/tylnych (mm) 180/200
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LwA (dB [A]) 95

Poziom ciśnienia akustycznego LpA (dB [A])

Niepewność pomiarowa KpA (dB [A])

82

2

Poziom drgań ahw (m/s2)

Niepewność pomiarowa K (m/s2)

4,10

2,05

Masa urządzenia (kg) 29
Wymiary dł./szer./wys. (cm) 147 x 48 x 102