Kategorie

Reklama

LeaseLink

 

Kupuj na raty

Promocja

Kosiarka spalinowa STIHL RM248 T z napędem + Olej do silnika SAE 30 0.6L

Kod produktu: 6350 011 3461
1 675,00 PLN /szt 1 822,07 PLN
NETTO 1 361,79 PLN

Termin wysyłki: Dostępna od ręki. Wysyłka 24h

Opis

Kosiarka spalinowa Stihl RM 248 T Serii 2 charakteryzuje się szerokością koszenia 46 cm oraz 7-stopniową centralną regulacją koszenia, które umożliwiają koszenie średnich trawników do 1200 m2 oraz dostosowanie wysokości trawy dokładnie do naszych preferencji. Kosiarka została wyposażona w 1-biegowy napęd kół, który umożliwia bezwysiłkową pracę na większych powierzchniach. Obudowa kosiarki Stihl RM 248  T została wykonana z wytrzymałej i grubej stalowej blachy, co  sprawia, że kosiarka jest wyjątkowo wytrzymała na wypadki losowe. Kosiarka RM 248 T została skonstuowana tak, aby zapewnić stabilne położenie podczas czyszczenia i serwisowania, ułatwia to dostęp do obudowy mechanizmu tnącego i noża. Mocny silnik spalinowy OHV o mocy 2,8 KM zapewnia łatwy rozruch, a przy tym charakteryzuje się spokojną pracą. Kosz na trawę jest wykonany z polimeru oraz posiada specjalny wskażnik informujący o napełnieniu kosza.

 

Cechy szczególne kosiarki spalinowej Stihl RM 248 T:

 

Napęd na koła
Napęd na koła kosiarek STIHL zapewnia lżejszą pracę podczas koszenia. Szczególnie na większych terenach zielonych i pochyłościach oszczędza to siły osoby obsługującej urządzenie.

Stabilna konstrukcja ramowa
Trwała rama o wyjątkowo sztywnej konstrukcji nie odkształca się nawet w przypadku najcięższych zastosowań. Składa się z 3 mocnych elementów metalowych. Siła wywierana na uchwyt sterujący związana z obsługą urządzenia jest rozprowadzana bezpośrednio na obudowę - kosiarka reaguje szybko, dzięki czemu można nią łatwo manewrować.

Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika i dobre właściwości koszenia i zbierania.

Podwójnie łożyskowane koła
Koła jezdne wyposażone w podwójne łożyska kulkowe zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie. Koła napędowe zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i łatwo transportować, a także przechowywać w ekonomiczny sposób.

Zintegrowany wskaźnik napełnienia kosza
Wszystkie kosiarki trawnikowe STIHL z wyrzutem tylnym wskaźnik napełnienia zintegrowany mają z koszem na trawę. Wskaźnik sygnalizuje odpowiedni moment do opróżnienia kosza.

Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.

Metalowa obudowa
Dzięki odpornej na uszkodzenia mechaniczne konstrukcji z blachy stalowej, obudowa jest wyjątkowo wytrzymała i bardzo dobrze chroni urządzenie. Wysoka trwałość urządzenia pozwala na pracę w trudnych warunkach.

Miękki uchwyt
Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia.

Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
 

Typ silnika EVC 200
Pojemność skokowa 139

Moc znamionowa przy rob. 

prędkość obr.

2,1 kW / 2,8 KM

2800 obr./min

Powierzchnia trawnika (m2) do 1200
Szerokość koszenia (cm) 46
Wysokość koszenia (mm) 25-75
Regulacja wysokości koszenia 7-stopniowa (centralna)
Kosz na trawę (l) 55
Mulczowanie -
Prędkość (km/h) 3,7
Rozruch rozrusznik linkowy
Hamulec hamulec silnika
Pojemność miski olejowej (l) 0,5
Materiał obudowy blacha stalowa
Średnica kół przednich/tylnych (mm) 180/200
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LwA (dB [A]) 96

Poziom ciśnienia akustycznego LpA (dB [A])

Niepewność pomiarowa KpA (dB [A])

82

2

Poziom drgań ahw (m/s2)

Niepewność pomiarowa K (m/s2)

4,85

2,43

Masa urządzenia (kg) 28
Wymiary dł./szer./wys. (cm) 160 x 55 x 106