Kategorie

Reklama

LeaseLink

 

Kupuj na raty

Promocja

Kosiarka spalinowa STIHL RM448 TX 2,8 KM z 1-biegowym napędem + Olej do silnika SAE 30 0.6L

Kod produktu: 63580113435
2 115,00 PLN /szt 2 337,07 PLN
NETTO 1 719,51 PLN

Termin wysyłki: Dostępna od ręki. Wysyłka 24h

Opis

Kosiarka Stihl RM 448 TX to dobrze wyposażona kosiarka spalinowa Serii 4. Posiada miękki podwójny uchwyt kierujący, składany w łatwy sposób do kompaktowych rozmiarów za pomocą specjalnych dźwigni Quick-Fix. Ta wydajna kosiarka pozwala w krótkim czasie skosić trawnik o powierzchni do 1.200 m². Została wyposażona w mocny silnik OHV EVC 200 z systemem łatwego uruchamiania, który pozwala na efektywną pracę. Kosiarka RM 448 TX jest wyposażona w 1-biegowy napęd kół, który ułatwia prowadzenie. Napęd pozwala jechać kosiarce z prędkością 3,5 km/h, co ułatwia koszenie długich prostych odcinków trawnika. Obudowa kosiarki Stihl RM 448 TX została wykonana z trwałego i lekkiego polimeru, który jest niezwykle prosty w utrzymaniu. Podobnie jak w innych kosiarkach Stihl Serii 4 kosz na trawę jest wykonany z polimeru oraz jest otwierany na pół, co umożliwia łatwe wysypanie trawy. Ponadto dzięki specjalnemu wskażnikowi umieszczonemu na obudowie kosza zawsze będziemy wiedzieć czy kosz wymaga już opróżnienia.

 

Cechy szczególne kosiarki spalinowej Stihl RM 448 TX:

 

Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.

Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia.

Błyskawiczny napinacz Quick-Fix
Pomaga w szybkim i prostym składaniu uchwytów.

Napęd kół
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień. Wystarczy sięgnąć do dźwigni obsługi i następuje uruchomienie kosiarki. W zależności od modelu kosiarki STIHL wyposażone są w jeden lub trzy biegi do jazdy do przodu.

Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika i dobre właściwości koszenia i zbierania.

Obudowa z polimeru (jednoelementowa)
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.

Podwójnie łożyskowane koła
Koła jezdne wyposażone w podwójne łożyska kulkowe zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie. Koła napędowe zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

Silnik ReadyStart
Zdecydowana zaleta: Łatwe, niemęczące i bezpieczne uruchamianie. System automatycznego ssania ułatwia uruchomienie kosiarki zarówno przy zimnym jak i rozgrzanym silniku.

Zintegrowany wskaźnik napełnienia kosza
Wszystkie kosiarki trawnikowe STIHL z wyrzutem tylnym wskaźnik napełnienia zintegrowany mają z koszem na trawę. Wskaźnik sygnalizuje odpowiedni moment do opróżnienia kosza.

Uchwyt kierujący z regulacją wysokości
Przyjemniejsza praca dzięki możliwości regulacji: uchwyt kierujący daje się wygodnie wyregulować odpowiednio do wzrostu przy zachowaniu stabilności pracy i zwrotności kosiarki.

Centralna regulacja wysokości koszenia.
Poprzez centralną 6-stopniową regulację wysokości koszenia w prosty i szybki sposób można dopasować wysokość koszenia do stanu trawnika.

Funkcja mulczowania
Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć.

 

Typ silnika EVC 200
Pojemność skokowa 139

Moc znamionowa przy rob. 

prędkość obr.

2,1 kW / 2,8 KM

2800 obr./min

Powierzchnia trawnika (m2) do 1200
Szerokość koszenia (cm) 46
Wysokość koszenia (mm) 25-75
Regulacja wysokości koszenia 6-stopniowa (centralna)
Kosz na trawę (l) 55
Mulczowanie wyposażenie dodatkowe
Prędkość (km/h) 3,5
Rozruch rozrusznik linkowy
Hamulec hamulec silnika
Pojemność miski olejowej (l) 0,5
Materiał obudowy polimer
Średnica kół przednich/tylnych (mm) 180/200
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LwA (dB [A]) 96

Poziom ciśnienia akustycznego LpA (dB [A])

Niepewność pomiarowa KpA (dB [A])

83

2

Poziom drgań ahw (m/s2)

Niepewność pomiarowa K (m/s2)

4,10

2,05

Masa urządzenia (kg) 26
Wymiary dł./szer./wys. (cm) 147 x 50 x 111